Rádi mezi sebou uvítáme nové kolegy do našeho týmu. Chceme, aby se Vám mezi námi líbilo pracovat a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Působíme na českém trhu od roku 2000.

VEDOUCÍ SMĚNY PASIVNÍHO CALL CENTRA

Co budete dělat?

- Zápisy a kontrola docházky na objektech bez PC
- Řešení help desku
- Vytváření, správa a evidence tabulek
- Plánování směn operátorů CC
- Kontrola práce operátorů CC a pravidelný reporting nadřízenému
- Navrhování odměn pro operátory CC
- Řešení záskoků na objektech FO
- Práce s interním systémem SeeComem
- Aktivní řešení firemního Chatu na firemních webových stránkách
- Plnění zásobníku prací pro technika
- Aktualizace směrnic CC
- Výroba provozních knih pro provoz (když je na to čas, jinak v gesci nočních operátorů)
- Aktivní komunikace s vedoucími FO

Co od Vás očekáváme?

- středoškolské vzdělání
- věk od 18 let
- Aj výhodou
- trestní bezúhonnost, pečlivost a spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC
- osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný ( možné absolvovat u nás )

Co Vám můžeme nabídnout:

- zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
- dlouhodobou spolupráci
- týdenní zálohy ve výši 2000-3000 Kč
- zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
- možnost absolvovat školení a získat osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný
- bonus za přivedení nového pracovníka 2000 Kč

Kdy můžete nastoupit?

od 1. června 2019

Na koho se obrátit?

Zavolejte nám, prosím, kdykoli na naši Zelenou linku 800 66 22 99 (zdarma), či na tel. +420 725 133 422.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 66 22 99 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na žertvách 2247/29, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 6. 2019 do 1. 6. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

130 Kč/hodina

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Lucie Zdvíhalová
Telefon: +420 725 133 422