Jsme česká multioborová společnost, která poskytuje svým zákazníkům služby zaměřené na řízení a poskytování podpůrných činností důležitých pro podnikání a jejich úspěšný rozvoj. Na trhu působíme od roku 2013, ale stojí za námi desítky let zkušeností.

Portfolio našich služeb kontinuálně rozšiřujeme v reakci na potřeby našich zákazníků. Naším cílem je být klientům servisní oporou v mnoha oblastech jejich podnikání, tak aby se sami mohli soustředit na to nejdůležitější – svůj vlastní business.

V současné době našim klientům zajištujeme služby v oblasti human resources, recruitmentu, finančního a mzdového účetnictví, správě vozového parku, komunikačních a informačních technologií, procruitmentu a řadě dalších.

Recepční - Palmovka, Náměstí Republiky

Co budete dělat?

- komunikovat s návštěvami, evidence návštěv
- lehkou administrativu spojenou s chodem recepce
- poskytovat informace příchozím

Co od Vás očekáváme?

- základní znalost práce na PC (Word, Excel)
- komunikativní znalost AJ
- ochotu učit se novým věcem, příjemné profesionální vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:

- možnost práce na smlouvy DPP, či na HPP
- dlouhodobou stabilní spolupráci, výplaty vždy včas
- týdenní zálohy ve výši 2000-3000 Kč
- reprezentativní firemní oblečení - ušité na míru
- zvýhodněné volání a internet (Vodafone)
- možnost bezplatného právního poradenství
- když k nám přivedete kamaráda - bonus za přivedení nového pracovníka 2000 Kč
- kompletní zaškolení a možnost profesně růst v oboru

Kdy můžete nastoupit?

ihned

Na koho se obrátit?

Zavolejte nám, prosím, kdykoli na naši Zelenou linku 800 66 22 99 (zdarma), či na tel. +420 725 133 422.

Místo pracoviště:

2 MOŽNOSTI adresy pracoviště:

1) Koželužská / Voctářova, Praha 8 - moderní komplex administrativních budov.
Výborná dostupnost - u stanice metra B - Palmovka.

2) Náměstí Republiky 1, Praha 1.
Taktéž výborná dostupnost - přímo u stanice metra B "Náměstí Republiky"

Informace o pozici

Místo pracoviště

Voctářova 2497/18, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 15. 1. 2020 do 15. 1. 2025

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce, jiné

Mzda

150 Kč/hodina

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Kontakt

Lucie Zdvíhalová
Telefon: +420 725 133 422