Jsme česká multioborová společnost, která poskytuje svým zákazníkům služby zaměřené na řízení a poskytování podpůrných činností důležitých pro podnikání a jejich úspěšný rozvoj. Na trhu působíme od roku 2013, ale stojí za námi desítky let zkušeností.

Portfolio našich služeb kontinuálně rozšiřujeme v reakci na potřeby našich zákazníků. Naším cílem je být klientům servisní oporou v mnoha oblastech jejich podnikání, tak aby se sami mohli soustředit na to nejdůležitější – svůj vlastní business.

V současné době našim klientům zajištujeme služby v oblasti human resources, recruitmentu, finančního a mzdového účetnictví, správě vozového parku, komunikačních a informačních technologií, procruitmentu a řadě dalších.

Ostraha obchodního centra v Ústí nad Labem

Náplň práce:

- pochůzková činnost
- kontrola příchozích a odchozích osob
- kontrola únikových cest a pláště budovy
- zajištění ochrany osob a majetku v rámci objektu
- evidence závad v objektu
- asistence při mimořádných událostech

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost
- věk minimálně 18 let
- dobrou fyzickou kondici
- reprezentativní vystupování
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- praxe v oboru výhodou
- osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný výhodou (možno absolvovat u společnosti)

Co Vám můžeme nabídnout?

- dlouhodobou stabilní spolupráci, férové jednání, výplaty včas
- týdenní zálohy ve výši 2000- 3000 Kč
- 12 hod. směny denní/noční
- zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
- příspěvek na obuv
- komplexní zaškolení a možnost profesně růst
- náborový příspěvek pro OZP ve výši 16 000 Kč

Kdy můžete nastoupit:

ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bílinská 3490/6, 400 01  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 18. 5. 2021 do 31. 12. 2024

Typ smluvního vztahu

Jiné

Mzda

107 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Telefon: 778 711 945