Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Jsme ryze českou rodinnou společností. Na trhu správy nemovitostí jsme byli jako jedni z prvních. Zajišťujeme komplexní správu budov – od bezpečnosti a údržby až po úklid.

Provozní technik

Pro zajištění technického provozu obchodního centra v Opavě přijmeme pracovníka na pozici PROVOZNÍHO TECHNIKA.

Náplň práce:

  • zajištění technického provozu objektu
  • správa a zajištění provozu technologií
  • běžné údržbářské práce a opravy
  • havarijní pohotovost

Požadujeme:

  • elektrotechnické vzdělání - vyhláška 50/ 78 Sb. §6 podmínkou
  • znalost VZT, MaR, výměníky, výtahy, atd. výhodou
  • praxe v oboru
  • řidičský průkaz sk. B-výhodou
  • znalost práce na PC
  • komunikativnost, flexibilita, schopnost samostatně řešit vzniklé situace

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost výplaty zálohy každý týden
  • bonus za přivedení nového pracovníka
  • zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
  • zaškolení na potřebné technologie
  • možnost získání celosvětově uznávané certifikace v oblasti poskytování první pomoci EFR (Emergency First Response)
  • nástup od 1.1.2019

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 8 hod do 16:00 hod.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Opava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20 000 - 22 000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Klára Lešinská
Telefon: 770 111 869