Rádi mezi sebou uvítáme nové kolegy do našeho týmu. Chceme, aby se Vám mezi námi líbilo pracovat a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Působíme na českém trhu od roku 2000.

Úvod:

Pro zajištění technického provozu obchodního centra v Ústí nad Labem přijmeme pracovníka na pozici provozní technik / elektrikář.

Náplň práce:

  • Zajištění technické správy budovy
  • Běžná údržba objektu včetně drobných manuálních oprav
  • Pravidelné kontroly technologií (chlazení, elektro, vzduchotechnika …)

Požadujeme:

  • Elektro vzdělání
  • Vyhlášku 50 min. §6 podmínkou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost, všestrannost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 10.000,- Kč
  • Příležitost získat dlouhodobé perspektivní zaměstnání
  • Pravidelná školení
  • Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, firemní akce
  • Možnost DPP 140/h
  • Možnost HPP 22.000 Kč + osobní ohodnocení
  • Široký výběr zaměstnaneckých výhod například :

- bonus za přivedení ( doporučení ) zaměstnance
- zvýhodněné volání pro celou rodinu
- vánoční soutěže o hodnotné ceny
- akce zaměstnanec roku

Jiné sdělení:

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis.
Těšíme se na Vás u osobního pohovoru.

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 7:30 hod do 16:00 hod.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bílinská 3490/6, 400 01  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Special Service International, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Irena Franková
Na žertvách 2247/29
180 00  Praha-Palmovka
Česká republika
Telefon: 725 770 892