Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Ostraha - Praha

Bezpečnostní společnost přijme do svého kolektivu nové kolegy na pozici STRÁŽNÝ.

Náplň práce:

zajištění ochrany osob a majetku v rámci objektu
obsluha technických zabezpečovacích zařízení
pochůzková činnost
nepřetržitý provoz

Požadujeme:

věk od 18 let
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
dobrý fyzický stav ( pochůzková činnost )
uživatelskou znalost práce na PC
osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný ( možné absolvovat u nás )

Nabízíme:

zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
dlouhodobou spolupráci
týdenní zálohy ve výši 2000-3000 Kč
zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
možnost absolvovat školení a získat osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný
kurzy sebeobrany, první pomoci, asertivity a mnohé jiné
bonus za přivedení nového pracovníka 2000 Kč
nástup Ihned

Pozice je vhodná pro OZP.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Černokostelecká 1621, 251 01  Říčany-Říčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Special service international spol. s r.o

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Jana Hrušková
Na Žertvách 29
180 00  Praha-Libeň
Česká republika