Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Úvod:

Pro zajištění kompletní technické správy administrativní budovy na Praze 5 přijmeme pracovníka na pozici PROVOZNÍ TECHNIK

Náplň práce:

  • údržba veškerých technologií objektu
  • elektrikářské práce
  • běžné údržbářské práce a opravy
  • pracovní doba Po - Pá , ranní - odpolední

Požadujeme:

  • elektrotechnické vzdělání - vyhláška 50 §6
  • praxe v oboru provozní technik objektů „údržbář“ výhodou
  • odpovědnost, loajalita, samostatnost

Nabízíme:

  • Příležitost získat dlouhodobé perspektivní zaměstnání
  • Pravidelná školení
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Široký výběr zaměstnaneckých výhod například :

- bonus za přivedení zaměstnance
- zvýhodněné volání pro celou rodinu
- vánoční soutěže o hodnotné ceny
- akce zaměstnanec roku

Jiné sdělení:

V případě zájmu nám pomocí odpovědního formuláře zašlete svůj strukturovaný životopis. Nezapomeňte prosím uvést aktuální kontaktní údaje.

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 7:30 hod do 16:00 hod.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 170/4, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Special Service International, spol. s r.o.

Kontakt

Irena Franková
Na žertvách 2247/29
180 00  Praha-Palmovka
Česká republika
Telefon: 725 770 892