Rádi mezi sebou uvítáme nové kolegy do našeho týmu. Chceme, aby se Vám mezi námi líbilo pracovat a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Působíme na českém trhu od roku 2000.

Úvod:

Pro zajištění technické správy budov, přijmeme pracovníka na pozici PROVOZNÍ TECHNIK - Logistický park PEC Plzeň I – Ostrov u Stříbra

Náplň práce:

Zajištění technické správy objektu logistického parku
Běžná údržba objektu, střech, technologií, venkovních ploch
Zajištění oprav všeho druhu
Komunikace s nájemci objektu a s dodavateli služeb
Pracovní doba od 8-16:30 h ve dnech Po - Pá

Požadujeme:

Vyhlášku 50 min. §6 – výhodou, není požadováno
Technické vzdělání
Zkušenosti v oblasti TZB
Manuální zručnost
Spolehlivost, všestrannost, zodpovědnost
Řidičský průkaz B
Znalost práce na PC
Dobrá orientace v technické a stavební dokumentaci

Nabízíme:

Místo pracoviště Ostrov u Stříbra
Příležitost získat dlouhodobé perspektivní zaměstnání
Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
Široký výběr zaměstnaneckých výhod například :
Bonus za přivedení zaměstnance
Služební telefon
Zvýhodněné volání pro celou rodinu
Vánoční soutěže o hodnotné ceny
Akce zaměstnanec roku aj...
Nástup ihned

Jiné sdělení:

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis.
Těšíme se na Vás u osobního pohovoru.

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 7:30 hod do 16:00 hod.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Special Service International, spol. s r.o.

Kontakt

Irena Franková
Na žertvách 2247/29
180 00  Praha-Palmovka
Česká republika
Telefon: 725 770 892