Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Náplň práce:

• vedení mzdové agendy
• výpočet mezd zaměstnanců - jednotlivých složek mzdy, náhrad apod.
• komunikace se zaměstnanci
• výpočet srážek a odvodů
• zpracování a správa exekucí, insolvencí
• zpracování statistických přehledů
• spolupráce s orgány státní správy

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání
• min. 1 rok praxe na pozici mzdové účetní
• znalost mzdové legislativy a pracovního práva
• znalost MS Excel a Word
• znalost SW ABRA výhodou
• pozitivní přístup k práci a řešeným problémům, ochota vzdělávat se
• profesionalita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a flexibilita
• vysoké pracovní nasazení s orientací na výsledek
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

• práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• příjemné pracovní prostředí
• odpovídající platové ohodnocení
• vzdělávací kurzy
• zvýhodněné mobilní volání a datové služby

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na žertvách 2247/29, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Jana Hrušková
Na Žertvách 29
180 00  Praha-Libeň
Česká republika
Telefon: 775 422 702