Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Co budete dělat?

  • běžný úklid kanceláří
  • úklid v depu se strojem (nejedná se o složitou práci, rádi zaučíme)
  • úklid probíhá 3x v týdnu po dvou hodinách
  • po, st, pá cca 13:00-15:00

Co od Vás požadujeme?

  • smysl pro pořádek
  • praxe není podmínkou, vše rádi naučíme
  • bezúhonnost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • odměnu 3500 Kč/měsíc
  • dohodu a provedení práce
  • dlouhodobou spolupráci
  • úklid nové budovy, příjemné prostředí

Těšíme se na spolupráci!

Jiné sdělení:

V případě zájmu pište nebo volejte na níže uvedené kontakty, nebo pošlete Váš životopis.

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 9 hod do 15 hod.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Březhradská 177, 503 32  Hradec Králové-Březhrad, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Požadované vzdělání

Základní

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Magdaléna Lisová
Telefon: 770 170 891