Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Náplň práce:

○ ochrana a střežení objektu (pochůzková činnost)
○ kontrola příchozích a odchozích osob
○ zajištění ochrany osob a majetku v rámci objektu
○ evidence závad v objektu
○ asistence při mimořádných událostech
○ obsluha technických zabezpečovacích zařízení
○ nepřetržitý provoz

Požadujeme:

○ věk od 18 let
○ příjemné a profesionální vystupování
○ trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
○ dobrý fyzický stav (pochůzková činnost)
○ ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
○ osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný Výhodou (možné absolvovat u nás)

Nabízíme:

○ zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
○ výhradně dlouhodobou spolupráci
○ odpovídající mzdové ohodnocení
○ možnost týdenních záloh
○ příspěvek na obuv
○ bonus za přivedení nového zaměstnance
○ zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
○ reprezentativní firemní uniformy
○ odpovídající zaškolení

Nástup:

○ ihned, dohodou

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 8:00 hod do 16:00 hod.
Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.
Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Skandinávská 144/15, 155 00  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 20. 1. 2020 do 10. 10. 2023

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

105 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (mírně pokročilá)

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Magdaléna Lisová
Telefon: 770 170 891