Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Úvod:

  • na úklid nové budovy Teplárny Otrokovice hledáme pracovníka úklidu
  • nástup od 1.2. 2020
  • 6-8 hodinové směny po-pá
  • 110-115 Kč/hod.
  • dohoda o provedení práce

Náplň práce:

  • jedná se o běžný úklid prostor
  • zametání apod.

Požadujeme:

  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • praxe není podmínkou, vše rádi naučíme
  • spolehlivost
  • DPP 110-115 Kč/hod
  • dlouhodobá spolupráce

Jiné sdělení:

V případě zájmu pište nebo volejte na níže uvedené kontakty, nebo pošlete Váš životopis.

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 9 hod do 15 hod.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Objízdná 1777, 765 02  Otrokovice-Otrokovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Požadované vzdělání

Základní

Kontakt

Magdaléna Lisová
Telefon: 770 170 891