Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Náplň práce:

  • zajištění ochrany majetku klienta (administrativní budova)
  • kontrola osob vstupujících do objektu
  • pochůzková činnost a kontrolní činnost

Požadujeme:

  • bezúhonost
  • dobrý fyzický stav a kondici
  • komunikativní a asertivní osobnost
  • osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný výhodou, ne podmínkou (možné absolvovat přímo v naší společnosti)

Nabízíme:

  • místo výkonu práce: Praha 8 nedaleko metra Florenc
  • výhradně dlouhodobou spolupráci
  • týdenní zálohy na mzdu
  • bonus za přivedení nového zaměstnance
  • zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
  • zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti

odpovídající mzdové ohodnocení

  • reprezentativní firemní oblečení
  • propracovaný systém vnitropodnikového vzdělávání

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 7:30 hod do 16:00 hod.
Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.
Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karolinská 650/1, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 15. 1. 2020 do 31. 12. 2025

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

93 - 103 Kč/hodina

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Martina Veselá
Telefon: 770 119 799