Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Náplň práce:

• práce na PC, obsluha bezpečnostních technologií
• řízení směny ostrahy na objektu
• zodpovědnost za vedení týmu strážných na směně
• zodpovědnost za celkové zajištění bezpečnosti na objektu

Požadujeme:

• zkušenosti s vedením menšího kolektivu pracovníků
• praxi na obdobné pozici v rámci bezpečnostních agentur (velkou výhodou)
• dobrou znalost práce na PC
• příjemné a profesionální vystupování
• dobré komunikační dovednosti a asertivitu
• fyzickou zdatnost a kondici
• spolehlivost, samostatnost a čestnost
• profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (výhodou)

Nabízíme:

• zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
• výhradně dlouhodobou spolupráci
• odpovídající mzdové ohodnocení
• propracovaný systém týdenních záloh na mzdu
• zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
• kurzy sebeobrany, první pomoci, asertivity a mnohé jiné
• odpovídající zaškolení

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 7:30 hod do 16:00 hod.
Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.
Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 121/1, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 7. 2020 do 1. 1. 2025

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

120 Kč/hodina

Kontakt

Martina Veselá