Rádi mezi sebou uvítáme nové kolegy do našeho týmu. Chceme, aby se Vám mezi námi líbilo pracovat a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Působíme na českém trhu od roku 1990.

Náplň práce:

  • pochůzková a kontrolní činnost
  • evidence příjezdu a odjezdu automobilů
  • nepřetržitý provoz
  • práce na PC
  • směny 19:30 - 7:30

Požadujeme:

  • znalost práce na PC
  • komunikační dovednosti
  • profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (výhodou, ne podmínkou - možné absolvovat přímo v naší společnosti)
  • dobrý fyzický stav a kondici

Nabízíme:

  • možnost svozové dopravy - z Kladna nebo Prahy
  • místo výkonu práce: Praha východ
  • výhradně dlouhodobou spolupráci
  • odpovídající platové ohodnocení
  • systém týdenních záloh na mzdu
  • reprezentativní firemní oblečení
  • zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
  • propracovaný systém vnitropodnikového vzdělávání

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hůrce 1081/6, 161 00  Praha-Ruzyně, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 11. 2020 do 31. 7. 2025

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

110 Kč/hodina

Kontakt

Martina Veselá