Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Jaká bude Vaše náplň práce?

- zajištění ostrahy vozidel
- pochůzková činnost ve vnitřních prostorech
- zajištění ochrany majetku v rámci objektu
- evidence závad v objektu
- ranní a odpolední směny (Po-Pá)

Co od Vás očekáváme?

- věk od 18 let
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný (možné absolvovat u nás)
- dobrý fyzický stav (pochůzková činnost)
- příjemné a profesionální vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:

- příjemné pracovní zázemí
- dlouhodobou stabilní spolupráci, férové jednání, výplaty vždy včas
- týdenní zálohy ve výši 2000- 3000 Kč
- komplexní zaškolení a možnost profesně růst

Kdy můžete nastoupit?

ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

127, 293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav I, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 14. 10. 2020 do 31. 12. 2040

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

135 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá)

Zadavatel

SSI s.r.o.

Kontakt

SSI s.r.o.
Anna Lípová
Telefon: 778 797 708