Rádi mezi sebou uvítáme nové kolegy do našeho týmu. Chceme, aby se Vám mezi námi líbilo pracovat a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Působíme na českém trhu od roku 1990.

Náplň práce:

• ostraha obchodního centra
• pochůzková a kontrolní činnost
• komunikace se zákazníky obchodního centra

Požadujeme:

• trestní bezúhonnost
• zodpovědný přístup a spolehlivost
• příjemné a profesionální vystupování
• fyzickou zdatnost a kondici
• komunikativnost, nadhled a asertivitu
• profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (výhodou) - lze si dodělat přímo u společnosti

  • cca 20 směn měsíčně

Nabízíme:

• výhradně dlouhodobou spolupráci a férové jednání
• místo výkonu práce na Praze 9 s výbornou dostupností na metru B
• možnost týdenních záloh na mzdu
. příspěvek na obuv

Prosím zanechte svůj kontakt a životopis v kontaktním formuláři.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 662 299 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Chlumecká 765/6, 198 00  Praha-Černý Most, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 11. 2020 do 1. 11. 2022

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

110 Kč/hodina

Kontakt

Martina Veselá