Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Co budete dělat?

  • úklid OC obnáší zametání, vytírání, uklízení jídelny, dezinfekce
  • ploch, uklízení se strojem (rádi zaučíme)
  • nástup je možný ihned
  • ranní, odpolední a noční směny
  • 8 hodinové směny

Co od Vás požadujeme?

  • smysl pro pořádek
  • bezúhonnost a spolehlivost
  • praxe není podmínkou, rádi Vás vše zaučíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní společnosti
  • dohoda o provedení práce
  • ohodnocení až 115 Kč/hod.
  • práce v příjemném kolektivu
  • náborový příspěvek pro OZP ve výši 10.000 Kč

Těšíme se na spolupráci!

Jiné sdělení:

V případě zájmu pište nebo volejte na níže uvedené kontakty, nebo pošlete Váš životopis.

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 9 hod do 16 hod.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bílinská 3490/6, 400 01  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Mzda

15 000 - 22 000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.