Rádi mezi sebou uvítáme nové kolegy do našeho týmu. Chceme, aby se Vám mezi námi líbilo pracovat a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Působíme na českém trhu od roku 1990.

Co budete dělat?

  • běžný úklid kanceláří v administrativní budově
  • úklid prostorů výroby a přilehlého okolí
  • úklid se strojem
  • budete uklízet v podniku výroby a prodeje hydraulické techniky
  • nástup je možný ihned
  • odpolední směna 15:00 - 18:00
  • pondělí až pátek

Co od Vás požadujeme?

  • smysl pro pořádek
  • bezúhonnost a spolehlivost
  • praxe není podmínkou, rádi Vás vše zaučíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní společnosti
  • dohoda o provedení práce
  • ohodnocení 95 Kč/hod.
  • náborový příspěvek pro OZP 10.000 Kč

Těšíme se na spolupráci!

Jiné sdělení:

V případě zájmu pište nebo volejte na níže uvedené kontakty, nebo pošlete Váš životopis.

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 9 hod do 16 hod.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V Luhu 3338, 435 02  Most-Most, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Požadované vzdělání

Základní

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.