Rádi mezi sebou uvítáme nové kolegy do našeho týmu. Chceme, aby se Vám mezi námi líbilo pracovat a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Působíme na českém trhu od roku 1990.

Náplň práce:

  • práce na PC, obsluha bezpečnostních technologií
  • řízení směny ostrahy na objektu
  • zodpovědnost za vedení týmu strážných na směně
  • komunikace se zástupci klienta
  • zodpovědnost za celkové zajištění bezpečnosti na objektu

Požadujeme:

  • zkušenosti s vedením menšího kolektivu pracovníků (do 20 osob)
  • praxi na obdobné pozici v rámci bezpečnostních agentur (velkou výhodou)
  • dobrou znalost práce na PC
  • znalost bezpečnostních technologíí - EPS, EZS
  • příjemné a profesionální vystupování
  • dobré komunikační dovednosti a asertivitu
  • spolehlivost, samostatnost a čestnost
  • profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (výhodou)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
  • výhradně dlouhodobou spolupráci
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost týdenních záloh
  • zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
  • reprezentativní firemní uniformy
  • propracovaný systém interního vzdělávání
  • odpovídající zaškolení
  • náborový příspěvek pro OZP ve výši 10 000,- Kč

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Roztylská 1860/1, 148 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 15. 12. 2020 do 1. 9. 2025

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

125 Kč/hodina

Kontakt

Martina Veselá