Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Úvod:

Společnost SSI Group zabývající se facility managementem, přijme do svého kolektivu vedoucího revizního dodělení pro správu revizí a servisní činnost.

Náplň práce:

• zajišťování a správa procesů revizí a servisní činnosti (elektro, vytápění, chlazení, požární ochrana)
• příprava cenových nabídek pro technické oddělení
• report provedených činností na objektech
• správa protokolů revizí
• komunikace s dodavateli revizí a jejich zařízení
• sestavování plánů revizí

Požadujeme:

• technické vzdělání výhodou
• znalost technického vybavení budov a orientace v legislativě revizí výhodou
• zkušenosti na obdobné pozici výhodou
• pokročilá znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel)
• samostatnost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem a časová flexibilita

Nabízíme:

• Zajímavou pracovní pozici
• Možnost profesního vzdělávání a růstu
• Příjemné pracovní prostředí a pozitivně naladěný kolektiv
• Mzdové ohodnocení odpovídající požadovaným znalostem a předchozím zkušenostem
• Nástup od 1.1.2021

V případě, že Vás tato pracovní příležitost zaujala, zašlete nám prosíme Váš profesní životopis

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na žertvách 107/8, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

SSI s.r.o.

Kontakt

SSI s.r.o.
Denisa Uluger
Telefon: 725 770 892