Rádi mezi sebou uvítáme nové kolegy do našeho týmu. Chceme, aby se Vám mezi námi líbilo pracovat a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Působíme na českém trhu od roku 1990.

Úvod:

Pro zajištění technického provozu pobočky ČSOB v Hradci Králové přijmeme pracovníka na pozici FACILITY MANAŽER.

Náplň práce:

• zodpovědnost za provoz objektu a vlastní tým techniků
• zajištění technického provozu objektu
• správa a zajištění provozu technologií (musí mít povědomí a hlavně praxi při správě větší technologických celků VZT, RTCH (rozvody tepla a chladu), zdroje vytápění a chlazení, silnoproud, slaboproud a taktéž je potřebná orientace v MaR
• vedení provozní a projektové dokumentace, komunikace s klientem a nájemníky, týdenní provozní porady, práce na PC, tvorba cenových nabídek, tvorba objednávek, komunikace s dodavateli a řízení jejich práce

  • Pracovní doba je Po - Pá, 40 hod./týdně

Požadujeme:

• Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky

• technické vzdělání

• odborná znalost TZB ( zejména VZT, RTCH, MaR – Sauter a Metasys, záložní zdroje, obecná znalost problematiky budov)
• "pro-klientský přístup", odpovědnost, loajalita, samostatnost

• pokročilou znalost WORD, EXCEL, OUTLOOK,

• orientaci v projektové dokumentaci

Nabízíme:

• zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• dlouhodobou spolupráci
• nástup možný ihned
• Důkladně propracovaný systém vnitrofiremního vzdělávání

Jiné sdělení:

V případě, že Vás tato pracovní příležitost zaujala, zašlete nám prosíme Váš profesní životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

SSI s.r.o.

Kontakt

SSI s.r.o.
Denisa Uluger
Telefon: 725 770 892