Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Náplň práce:

zajištění technického provozu objektu Olympia Brno
správa a zajištění provozu technologií
provádění pravidelné preventivní údržby
běžné údržbářské práce a opravy
vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby

Požadujeme:

Vyhláška 50/78 Sb. § 5 podmínkou (§ 6 zajistíme)
praxe na obdobné pozici výhodou
odborná znalost technologického zařízení budov
znalost práce na PC
komunikativnost, flexibilita, schopnost samostatně řešit vzniklé situace
čistý výpis z rejstříku trestů
nástup dohodou

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti
jistotu stálého zaměstnání
práci na HPP
náborový příspěvek pro OZP ve výši 10 000 Kč
odpovídající mzdové ohodnocení
výborný pracovní kolektiv, možnost dalšího rozvoje
firemní oblečení a obuv
zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet

Doplňující informace:

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 9:00 hod do 13:00 hod.
Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na bezplatné telefonní číslo 800 100 187.

Informace o pozici

Místo pracoviště

242, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

25 000 - 28 000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Ludmila Prokopová