Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Náplň práce:

  • zajištění ochrany majetku klienta (administrativní budova)
  • kontrola osob vstupujících do objektu
  • obsluha EPS, EZS, CCTV
  • práce na PC v interním programu
  • pochůzková činnost a kontrolní činnost
  • zamezení vstupu neoprávněným osobám

Požadujeme:

  • bezúhonnost
  • praxi v oboru soukromých bezpečnostních služeb
  • dobrý fyzický stav a kondici
  • komunikativní a asertivní osobnost
  • osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný
  • základy práce na PC

Nabízíme:

  • místo výkonu práce: Praha 4
  • výhradně dlouhodobou spolupráci
  • pracovní doba 12 hodinové směny v režimu denní / noční
  • náborový příspěvek pro OZP 16 000 Kč
  • odpovídající mzdové ohodnocení 98 Kč / hod.
  • reprezentativní firemní oblečení

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Nástup

  • ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vyskočilova 1100/2, 140 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 3. 2021 do 31. 5. 2023

Typ smluvního vztahu

Jiné

Mzda

98 Kč/hodina

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Silvie Vávrová
Telefon: +420 775 888 273