Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Provozní koordinátor/ka

Do týmu divize fyzické ostrahy hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Provozní koordinátor/ka. Na této pozici se stanete pravou rukou ředitele útvaru ostrahy a denně budete v kontaktu s Area manažery, kterým budete pomáhat s řešením provozních záležitostí, ale zároveň je budete koordinovat a dohlížet nad dodržováním termínů a plněním úkolů. Pokud máte praxi v administrativě, baví Vás práce s lidmi, jste komunikativní, nevyhledáváte stereotyp a oceníte různorodost, tak je tato pozice přímo pro Vás.

Náplň práce:

- administrativní podpora ředitele útvaru fyzické ostrahy
- spolupráce s vedoucími pracovníky napříč celou firmou při řešení operativních provozních záležitostí
- práce v interním systému Seecom, Alstanet (zadávání směn, odměn, zakázek)
- tvorba a správa pravidelných reportů
- dohled nad plněním Vámi zadaných úkolů

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe na obdobné pozici není nutnost – ale je vítána:)
- pokročilá znalost MS Office (tvorba tabulek, prezentací, grafů)
- dobré komunikační a organizační dovednosti, příjemné vystupování, samostatnost, smysl pro detail

Nabízíme:

- nástup možný ihned, případně dle domluvy
- možnost měnit věci, realizovat se
- výborné mzdové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí přímo u stanice metra
- možnost kariérního postupu
- notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
- firemní akce (grilování a jiné)
- sick days
- zázemí silné a stabilní společnosti
- skvělou firemní kulturu
- 13.plat

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis.

Těším se na naše osobní setkání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na žertvách 2247/29, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

SSI s.r.o.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

SSI s.r.o.
Daniela Havránková
Telefon: 778 770 069