Rádi mezi sebou uvítáme nové kolegy do našeho týmu. Chceme, aby se Vám mezi námi líbilo pracovat a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Působíme na českém trhu od roku 1990.

Úvod:

Pro zajištění technického provozu objektu na Praze 1 přijmeme pracovníka na pozici Provozní technik.
Máte praxi v oboru, jste technický typ a umíte si poradit s jakýmkoliv technickým problémem? V tom případě hledáme právě vás.

Náplň práce:

- údržba technologických celků na objektu
- elektrikářské práce
- běžné údržbářské práce a opravy

Požadujeme:

- výuční list
- vyhláška 50/1978Sb, § 6 vyhl. č.50/78 Sb - pro samostatnou činnost na el. zařízení - výhodou
- odborná znalost technického zařízení budov
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

- 25 dní dovolené
- stravenky
- zázemí stabilní rodinné společnosti
- jistotu stálého zaměstnání
- přátelský kolektiv
- náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč
- příspěvek na dopravu
- odpovídající mzdové ohodnocení
- nástup možný ihned, případně dle domluvy
- čtvrtletní odměny dle výkonu
- sick day

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jungmannova 15/1, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

SSI s.r.o.

Kontakt

SSI s.r.o.
Mgr. Daniela Havránková
Telefon: + 420 725 770 892