Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Úvod:

Pro zajištění kompletní technické správy logistického areálu u obce Všechromy na D1 přijmeme pracovníka na Facility manager.
Máte praxi v oboru, jste technický typ a umíte si poradit s jakýmkoliv technickým problémem? V tom případě hledáme právě vás.

Náplň práce:

• vedení týmu údržbářů
• zajištění technického provozu
• správa a zajištění provozu technologií
• vedení provozní a projektové dokumentace
• komunikace s klientem, tvorba cenových nabídek, tvorba objednávek
• komunikace s dodavateli
• řešení operativních úkolů
• běžná administrativa

Požadujeme:

• praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky - výhodou
• výuční list nebo SŠ
• odborná znalost technického zařízení budov
• "pro-klientský přístup", odpovědnost, loajalita, samostatnost
• uživatelská znalost práce s PC

Nabízíme:

- 25 dní dovolené
- stravenky
- nástup 1.3.2022
- služební automobil i k soukromým účelům
- zázemí silné a stabilní české společnosti která je na trhu více jak 30 let
- příležitost získat dlouhodobé perspektivní zaměstnání
- možnost kariérního růstu
- přátelský kolektiv
- pracovní doba PO - PÁ / 8 hod
- Sick days

Jiné sdělení:

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis.
Těšíme se na Vás u osobního pohovoru.

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 8:00 hod do 16:00 hod.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo 800 100 187.
Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince 800 100 187 a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

64, 251 63  Strančice-Všechromy, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

54 000 - 60 000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

SSI s.r.o.

Kontakt

SSI s.r.o.
Mgr. Daniela Havránková
Telefon: + 420 725 770 892