Proč pracovat v SSI Group?

Pečujeme nejen o budovy
ale i o naše zaměstnance!

Přečtěte si příběhy našich zaměstnanců

Jsme dynamická a stále rostoucí firma, která nabízí pracovní příležitosti i pro absolventy a mladé talenty, kteří chtějí nastartovat svou profesní dráhu. Přečtěte si příběhy našich zaměstnanců.

David
Domalíp
Asistent obchodního oddělení

U SSI Group jsem začínal jsem jako brigádník při studiu na střední škole, prošel jsem si různá pražská obchodní centra a administrativní budovy. Nakonec jsem se díky dobré znalosti angličtiny ukotvil jako pracovník hotelové security.

Po odmaturování jsem se přihlásil do výběrového řízení na obchodní a marketingové oddělení, kde mohu aplikovat zkušenosti nabyté z terénu a studia. Na práci u SSI Group si cením kolektivu, ve kterém pracuji, schopného vedení společnosti a samozřejmě možnosti kariérního růstu.

Lukáš
Fiala
Area Manager

Od roku 2010, kdy jsem nastoupil jako facility manager, jsem ve firmě prošel řadou pozic ať přímo na provozním nebo na obchodním oddělení. Staral jsem se o největší logistické parky v rámci celé ČR nebo o administrativní komplexy v Praze. To je to, co se mi na práci u SSI Group líbí asi nejvíce, člověk se může dle možností a zájmu uplatnit na různých pozicích a rozvíjet se v různých dovednostech. A pak taky kolegové jsou tu v mnoha případech skoro kamarádi.

Jan
Štětina
Supervizor ostrahy

Svou první směnu u SSI Group jsem sloužil 15. září 2007 jako ostraha na pasáží pražského obchodního centra Atrium Flóra. Zde jsem po krátké době povýšil na pozici supervizora. Když firma začala působit na objektu Westfield Chodov, přestoupil jsem tam, a nakonec zůstal dodnes.

Líbí se mi, že u firmy nejsou problémy s výplatami. Nikdy za celou dobu, co u firmy působím se mi nestalo, že bych nedostal za práci včas zaplaceno. Líbí se mi, že firma odměňuje zaměstnance a stará se o ně.

Tomáš
Staněk
Technik údržby

Do firmy jsem nastoupil jako technik údržby před 9 lety, zhruba po roce jsem přešel na pozici Facility Managera. Nyní jsem ale zpět v pozici technika údržby, práce mi vyhovuje víc, nejsem moc papírový čert. :) Baví mě poznávat objekty pod slupkou, nejen navenek, učit se a získávat zkušenosti. Z každého vyřešeného problému mám dobrý pocit.

Děkujeme všem, že jste součástí SSI Group

Ocenění Zaměstnanec roku má v naší společnosti dlouholetou tradici.
Budete patřit mezi ně?

Co vám můžeme nabídnout

Solidní jednání

Ke všem našim zaměstnancům se chováme fér. Ruku na to!

Rychlá domluva

Nastupte třeba už za týden. Máme o vás skutečný zájem.

Peníze

Výplata vždy včas je u nás samozřejmost. Využít můžete také týdenních záloh.

Kolegové

Potkáte zajímavé lidi. Každý z nás má svůj životní příběh.

Kvalifikace

Své týmy vzděláváme. Zvyšte si také kvalifikaci.

Jistota zaměstnání

Patříme mezi špičky na trhu. S námi se o práci bát nemusíte.

Pracovní oblečení

Poskytneme vám kvalitní oděv, protože šaty dělají člověka.

Balíček od Vodafonu

Nabízíme zvýhodněné volání a data

Čeho jsme dosáhli

Jsme stabilní, ryze česká rodinná firma a jsme na to pyšní. Už od roku 1990 dbáme na to, abychom se o budovy našich klientů starali tak, jako by byly naše vlastní.

Vznikli jsme jako jedna z prvních specializovaných společností na trhu bezpečnostních služeb. Abychom mohli růst a uspokojit potřeby stávajících a nových klientů, začali jsme naše služby postupně rozšiřovat. Vedle ostrahy jsme se pustili do služeb technické správy, údržby a komplexních úklidových služeb. V roce 2019 jsme náš záběr rozšířili o segment energetiky.

Dnes naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy.

Rodinná firma SSI Group

„Zodpovědnost, starost, radost, láska, přátelství, stát při sobě v dobrém i zlém… to všechno dohromady je rodina. A stejné je to v naší firmě, jen ve větším pojetí.

Ať již jsou vaše ambice a cíle v naší společnosti jakékoli, pokud jste připraveni za nimi jít, budeme Vás ve všech ohledech podporovat a těšíme se, že díky našemu společnému úsilí se bude SSI Group i nadále rozvíjet.”

Majitel SSI Group
Zakladatel SSI Group
Přidejte se do rodiny SSI Group
Nastavení cookies