Zaměstnání OZP

U nás se budete cítit dobře

Až 25 000 Kč náborový příspěvek

Změna zaměstnání může být náročná, rádi vám přispějeme do začátku.

Plný nebo zkrácený úvazek

S pracovní dobou si nelamte hlavu, přizpůsobíme se vašim potřebám

Od roku 2013 jsme uznaným zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením na chráněném trhu práce dle ustanovení § 78 zákona o zaměstnanosti.
Pro zaměstnance OZP máme vytvořený benefitní program, včetně náborového příspěvku a individuální péče, které se těmto zaměstnancům dostává od vyčleněné personalistky z našeho HR týmu.

SSI

Jmenuji si Lucie Martínková a jsem HR Specialista ve společnosti SSI Group.

Naším společným zájmem je poskytnout osobám se zdravotním postižením pracovní příležitosti a uplatnění na trhu práce.

Proto jsem ráda, že jsem součástí týmu SSI Group a mohu tu být pro Vás. Mou prací je být Vám oporou, podporovat Vás v seberealizaci a být nápomocná v řešení, jak pracovních, tak i osobních situací.

Vždy se snažím vytvořit pracovní podmínky pro naše zaměstnance tak, aby byly přizpůsobeny míře jejich zdravotního omezení.

Přidejte se k nám! Budete mít kolem sebe spoustu super kolegů, kteří Vás rádi zaškolí a pomůžou se vším, s čím si nebudete vědět rady.

Vaše Lucie

Ráda pomohu i Vám najít práci, kde se budete cítit dobře.
Napište mi na: lucie.martinkova@ssi.cz

Co říkají naši lidé

Iveta
Zahradníková

innogy Dvůr Králové

K SSI Group jsem nastoupila v roce 2016 na částečný úvazek na pozici ostrahy. Je to ale spíš práce recepční. Vydávám klíče, pouštím a zapisuji návštěvy a komunikuji se zákazníky Innogy. Práce mě moc baví, každý den přináší něco nového. Stejné naplnění přeji i svým kolegům.

Hana
Kopecká

innogy Dvůr Králové

V roce 2015, když se otevíralo nové zákaznické centrum na innogy, pracovala jsem zde jako uklízečka. Ihned jsem se přihlásila do výběrového řízení na vrátnici, v tom jsem byla úspěšná a v září téhož roku jsem nastoupila. V SSI Group nám zajistili krásné pracovní prostředí. Asi největší problém jsem měla naučit se na počítači, ale i to jsem časem trochu zvládla. Pracujeme s lidmi, takže občas to chce pevné nervy, ale neměnila bych ji a se svým zdravotním postižením děkuji za tuto příležitost.

ŽÁDNÁ Z NABÍZENÝCH POZIC VÁS NEZAUJALA?

Můžete se zaregistrovat do naší databáze uchazečů nebo nám zavolat a my se vám ozveme v případě otevření nové vhodné pozice.

Nastavení cookies